Firma

Nasza firma powstała w 1984 roku. Od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją wyrobów z metalu. Obecnie zatrudniamy 50 pracowników. Zakład mieści się Radomiu, dysponuje zapleczem produkcyjnym o powierzchni 1500 m. kw. oraz biurowym i socjalnym o powierzchni 360 m. kw.
W 2008 roku zakupiliśmy nieruchomość o powierzchni ok. 26.000 m. kw.  zabudowaną budynkami produkcyjnymi i magazynowymi.
W 2010 roku firma „KRAMO” ukończyła modernizację hali produkcyjnej o łącznej powierzchni 2500 m.kw. W hali tej została zainstalowana nowoczesna linia technologiczna do elektrolitycznego niklowania i chromowania dekoracyjnego Cr(III). Linia jest dostarczona przez fińską firmę „GALVATEK”. Pokrywanie detali odbywa się na zawieszkach.

Kierownictwo i załoga zakładu posiada duże doświadczenie w dziedzinie produkcji przemysłowej poparte wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. W naszej ofercie znajdują się:

Produkcja z blach na wykrawarce rewolwerowej i prasie krawędziowej firmy FINN-POWER, prasach mimośrodowych i hydraulicznych.
Produkcja wyrobów z drutu w zakresie średnic do 10 mm na nowoczesnych giętarkach firmy WAFIOS.
Zgrzewanie i spawanie elementów z blach i drutu.
Obróbka powierzchni za pomocą wibratorów firmy ROSLER.
Produkcja wyrobów ze stali, aluminium, miedzi i stali nierdzewnej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy w celu zapoznania się z możliwościami produkcyjnymi i technologicznymi.

W celu nawiązania kontaktu mailowego prosimy o wypełnienie poniższego formularza, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Comments are closed.